spektakle baz@rt re_wizje wydawnictwa edukacja
re_wizje / BIO.S

Artefakty

Oprócz nowych produkcji IV rewizje BIO.S zakładają inne działania:

stary.bio.s teatralizowana gra miejska prowadzona wokół przedstawień Starego Teatru przez artystów Teatru w dniach 17/18 maja 2013 r. w godz. 19.00 – 7.00.
Uczestnicy gry wędrować będą z mapami po Starym Mieście i Kazimierzu śladami narodowych bohaterów – wieszczów i powstańców, odkrywać miejsca związane z historią Krakowa (1794 – 1918). Swoje doświadczenia wykorzystają podczas warsztatów (recytacja i śpiew) prowadzonych przez aktorów w Starym Teatrze. Prace warsztatowe pokazane zostaną podczas finałowego koncertu na scenie Teatru.

Swinarski.bio.s - multimedialna wystawa poświęcona postaci i twórczości Konrada Swinarskiego. Wystawę tworzyć będą aktorzy Swinarskiego poprzez preformatywne działania wzbogacone o wirtualną wystawę wykorzystującą materiały Cyfrowego Muzeum Starego Teatru.
Miejsce Strefa BE, czas: przełom maja i czerwca 2013.

Poza tym w ramach festiwalowych działań planujemy wydanie audio-booka oraz przygotowanie i udostepnienie w internecie czterech e-booków. Zaprosimy także do skorzystania ze specjalnej aplikacji na smartfony.

W ramach projektu BIO.S specjalnie z myślą o zagranicznych turystach organizujemy 3 weekendy, podczas których prezentujemy spektakle z napisami w języku angielskim. 1 weekend, 2 weekend, 3 weekend

Działania zostały dofinansowane w ramach projektu "IV edycja festiwalu re_wizje w Małopolsce" ze środków Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.

 


Kup bilet online
copyright 2010-2014
Projekt i wykonanie serwisu aem