aktualności

Stary Teatr uznany za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku (!) i nagrodzony tytułem Created in Poland Superbrands 2013/2014 przez Międzynarodową organizację The Superbrands Ltd.

2013-12-20


Warszawa, 18 grudnia 2013 r.

Pan Jan Klata

Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie          


Szanowny Panie Dyrektorze,

Jest mi niezwykle miło poinformować, że marka Stary Teatr w Krakowie w kategorii czas wolny – kino i teatr, uznana została przez konsumentów za jedną z najsilniejszych na polskim rynku
i tym samum otrzymuje tytuł  
Created in Poland Superbrands 2013/2014.

Międzynarodowa organizacja The Superbrands Ltd., działająca obecnie w 87 krajach, od ponad 17 lat przyznaje tytuł Superbrands, który jest prestiżowym wyróżnieniem dla działów marketingu, konsekwentnie budujących siłę marki. W tym roku, już po raz ósmy w Polsce, zostały wyłonione najsilniejsze marki konsumenckie na rynku polskim.

W ramach Procesu Certyfikacji Superbrands przeprowadzone zostało badanie konsumenckie na próbie 15 000 osób oraz głosowanie Rady Marek - niezależnego gremium ekspertów marketingu, którzy oceniali wizerunkową siłę marek; dzięki Procesowi Certyfikacji Superbrands wyłoniono najsilniejsze marki w Polsce.

Przyznane marce Teatr Stary w Krakowie i potwierdzony Certyfikatem tytuł Superbrand świadczy o jej przynależności do elitarnego grona najsilniejszych marek.poważaniem,

Monika Kowalewska

Project Director

Superbrands Polska

 


Kup bilet online
copyright 2010-2014
Projekt i wykonanie serwisu aem