aktualności

"Trylogia" w reż. J. Klaty na Warszawskich Spotkaniach Teatralnych

2011-04-07


Spektakl "Trylogia" Jana Klaty ze Starego Teatru, zaprezentowany w Teatrze Polskim w dniach 9 i 10 kwietnia, w ramach Warszawskich Spotkań Tetaralnych, był jednym z najbardziej oczekiwanych spektakli festiwalu.
 

(30) / 31. Warszawskie Spotkania Teatralne są jednym z najstarszych festiwali teatralnych w Polsce organizowanym od 1965 r. Reaktywowane po ośmioletniej przerwie w 2008 r., stały się na powrót wielkim świętem polskiej kultury i zyskały ogromne uznanie publiczności.

 

 

Tradycją festiwalu jest prezentacja ważnych ciekawych zjawisk w teatrze nie znanych szerzej warszawskiej publiczności.

 

30. Warszawskie Spotkania Teatralne to powrót do tradycji, choć w nowoczesnej, wielowątkowej formule odpowiadającej standardom i tempu życia artystycznego Warszawy XXI wieku. Warszawa znów przez dwa tygodnie stanie się centrum polskiego życia teatralnego, miejscem wymiany doświadczeń, płaszczyzną spotkania oraz wymiany poglądów zarówno artystów, profesjonalistów zajmujących się teatrem, jak i warszawskich widzów. W programie znajdzie się w sumie ponad dwadzieścia przedstawień, które podczas 30 Warszawskich Spotkań Teatralnych grane będą na deskach stołecznych teatrów oraz w przestrzeniach nieteatralnych.

 

Więcej o festiwalu: www.warszawskie.org

 

 


Kup bilet online
copyright 2010-2014
Projekt i wykonanie serwisu aem