aktualności

ABONAMENTY DLA FIRM I INSTYTUCJI

2013-09-24
ABONAMENTY DLA FIRM I INSTYTUCJI


Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy w nowym sezonie teatralnym 2013/014.
Pragniemy Państwa zainteresować naszą ofertą abonamentową, skonstruowaną  z myślą o współpracy z firmami i instytucjami, których pracownicy zainteresowani są uczestniczeniem w wydarzeniach teatralnych. 

Dzięki umowie zawartej pomiędzy Narodowym Starym Teatrem a Państwa Firmą, będą mogli Państwo zaoferować swoim Pracownikom – w ramach kulturalnego pakietu socjalnego – stałe miejsca na wskazanych scenach, w wybranym przez Państwa dniu tygodnia, płacąc  preferencyjną cenę biletów ulgowych.

Minimalny oferowany pakiet to umowa 3-miesięczna, na 2 miejsca, raz w tygodniu na wybranej scenie (np. Duża Scena, sobota, rząd VIII miejsca 9 i 10). Pakiet może być poszerzany zarówno w zakresie ilości scen, ilości dni tygodnia oraz ilości miejsc. 

W załączeniu przesyłamy cennik biletów oraz repertuar na najbliższy miesiąc, co pozwoli Państwu oszacować wartość naszej oferty abonamentowej.

Bieżący sezon w  Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej będzie kolejnym 182. , a realizowany będzie pod nazwą  sezon swinarski a wszystkie zaplanowane na ten okres premiery  związane będą z osobą Konrada Swinarskiego – jednego z najwybitniejszych twórców polskiego teatru XX wieku, reżysera związanego ze Starym Teatrem, który zginął w katastrofie lotniczej nad Damaszkiem w 1975 roku.
Oprócz nowych, premierowych tytułów, prezentowane będą przedstawienia obecne na naszych scenach od kilku lat a cieszące się popularnością wśród widzów w rozmaitym wieku.

Raz jeszcze zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją. Gdyby Państwo byli zainteresowani – bardzo proszę o kontakt z Biurem Obsługi Widzów Narodowego Starego Teatru: z przyjemnością wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i przygotujemy ofertę pod Państwa oczekiwania: telefon: 12 422 40 40, e-mail: rezerwacja@stary.pl.

Biuro Obsługi Widzów czynne: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00, w soboty w godz. 9.00 – 13.00, Kraków, pl. Szczepański 1

 


Kup bilet online
copyright 2010-2014
Projekt i wykonanie serwisu aem